Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena s11.Arkantes


Ellien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o co chodzilo to wszystko 150 - 180 zl okolo ? to jest metin2.pl s11 arkantes -.-

Tak wiem. Może do 200zł, ale to max. Kierowałem się cenami na allegro (ebo +9 5bon ludzie za 30zł) więc kokosów się nie spodziewaj.

Opublikowano

Tak wiem. Może do 200zł, ale to max. Kierowałem się cenami na allegro (ebo +9 5bon ludzie za 30zł) więc kokosów się nie spodziewaj.

 

tak to napisz

 

to prosze napisz doklanie np

 

1. Pln

2. Pln

3. Pln

4. Pln

5. Pln

6. Pln

7. Pln

8. Pln

9. Pln

10. Pln

Opublikowano
  1. 20-25zł
  2. 10-15zł
  3. 35zł
  4. 50-60zl
  5. 15-20zł
  6. 15-20zł
  7. Nikt nie kupi, chyba, że w zestawie
  8. 25zł
  9. 30zł
  10. 10zł

ps. nie zaznaczyłeś sokolej, dostaniesz jakieś 40zł za nią.

Licz się też z tym, że ludzie nie chętnie kupują EQ na starych serwerach, jak ten.

Opublikowano

Ja bym za taki zestaw dał 200 zł max . Biorą pod uwagę to że part +9 jest teraz od metra przez nowe mapy . Eq do 30 lvl można mieć full wybonowane. Tylko reszta eq zawyża cene , w tym przypadku to sokola :)

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

  1. 20-25zł
  2. 10-15zł
  3. 35zł
  4. 50-60zl
  5. 15-20zł
  6. 15-20zł
  7. Nikt nie kupi, chyba, że w zestawie
  8. 25zł
  9. 30zł
  10. 10zł

ps. nie zaznaczyłeś sokolej, dostaniesz jakieś 40zł za nią.

Licz się też z tym, że ludzie nie chętnie kupują EQ na starych serwerach, jak ten.

 

yang 100kk - 6 zl -.-

 

1. zelak 850kk -

2.tarcza 21 lv - 500kk -

3.stal 1.4kkk

4.parta 1kkk

5.naszynki 650kk

6.buty 750kk

7.mninja 350kk

8.ebo 750kk

9.fms 1.2kkk

tarcza sokola 950kk\

 

fajne tu tanie pln -.-

Opublikowano

yang 100kk - 6 zl -.-

 

1. zelak 850kk -

2.tarcza 21 lv - 500kk -

3.stal 1.4kkk

4.parta 1kkk

5.naszynki 650kk

6.buty 750kk

7.mninja 350kk

8.ebo 750kk

9.fms 1.2kkk

tarcza sokola 950kk\

 

fajne tu tanie pln -.-

W takim razie sprzedaj za yang a yang na allegro.. Zobacz sobie inne aukcje z tego serwera. Ebo+9 5bonów 30zl.

Opublikowano

W takim razie sprzedaj za yang a yang na allegro.. Zobacz sobie inne aukcje z tego serwera. Ebo+9 5bonów 30zl.

 

Sprzedalem ebo +9 5b 750kk - sprzedaj yang 100kk za 6 zl :) .

Opublikowano

W takim razie sprzedaj za yang a yang na allegro.. Zobacz sobie inne aukcje z tego serwera. Ebo+9 5bonów 30zl.

Bez przesady 100-150 zl? to on wiecej na dodania i zmianki wydal z 400-600 zl dobre eq ma

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Bez przesady 100-150 zl? to on wiecej na dodania i zmianki wydal z 400-600 zl dobre eq ma

zmianki i dodania dropią ze skrzyni na 20 lv więc nie musiał nic wydawać tylko wbił 10x 20 lv. A 5b jest w miare tani.

@Topic Za eq weźmiesz do 250 zł jeżeli sprzedasz wszystko w jednej paczce.

Opublikowano

zmianki i dodania dropią ze skrzyni na 20 lv więc nie musiał nic wydawać tylko wbił 10x 20 lv. A 5b jest w miare tani.

@Topic Za eq weźmiesz do 250 zł jeżeli sprzedasz wszystko w jednej paczce.

 

 

A hmm tylko bronie i zbroja od 1 lv do 40 lv dodane na bony i zmiany . nie da eq dodane i buty , helm , naszynki , tarcza , brasoleta , bronie i zbroja 41 do 90 lv eq nie da dodane :) . sam dropie

i

Opublikowano

Bez przesady 100-150 zl? to on wiecej na dodania i zmianki wydal z 400-600 zl dobre eq ma

Niby tak, minimalnie 80zł na wybonowanie 1 itemu, ale tak jednak się nie przelicza na PLn. Przykładem może być solar, itemy 5b po 20-30kk w grze a na allegro po 40zł max (chodzi mi to o takie itemy jak srebrna branza, ebo czy buty na 29lv).

 

 

Sprzedalem ebo +9 5b 750kk - sprzedaj yang 100kk za 6 zl :) .

No może zarobisz trochę więcej jak wystawisz yang zamiast itemów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...